Stosujemy "Kartę Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami"

W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, przystąpiliśmy do elitarnego grona Biur Nieruchomości posiadających Licencję na posługiwanie się znakiem towarowym "Karty Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami".

 

Kartę Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polska Federacja Rynku Nieruchomości przedstawiła po raz pierwszy na odbywającym się w listopadzie 2006, XII Kongresie Rynku Nieruchomości. Wtedy to kartę podpisały pierwsze Stowarzyszenia i pierwsze Firmy.

Karta Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, jest dokumentem określającym najwyższe standardy świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Biuro Nieruchomości będące członkiem stowarzyszenia zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, zatrudniające licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami będącymi członkami stowarzyszenia zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, może dobrowolnie wyrazić zgodę na stosowanie standardów określonych w Karcie, poddając się w całości i bez zastrzeżeń rygorom wynikającym z treści Karty oraz niniejszego regulaminu.

 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią "Karty" pod poniższym linkiem.

http://www.pfrn.pl/page/1312

 

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego